(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Лампи |
|
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Lampă |
| Funcții | Осветление LED RGB |
| Tipul becului | LED |
| Putere | 24 W |
| Numărul de surse de lumină | 1 |
| Înălţime | 38 cm |
| Lungime | 24 cm |
| Garanție | 24 luni |