(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Лампи |
|
| Цвят | Бял |
| Тип продукт | Лампа |
| Стил | Модерен |
| Предназначен за | Спалня, Дневна, Офис, Кухня, Баня |
| Функции | Bluetooth, Подходящи за димиране, Таймер, Wi-Fi, Съвместим с iOS и Android |
| Smart | Да |
| Тип захранване | Мрежово |
| Вид крушка | LED |
| Мощност | 36 W |
| Захранващо напрежение | 240 V, 100 V |
| Ширина | 21.7 cm |
| Тегло | 0.97 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |