(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Лампи |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Τύπος Προϊόντος | Λάμπα |
| Στυλ | Μοντέρνο |
| Προορίζεται για | Υπνοδωμάτιο, Ημερήσια, Γραφείο, Κουζίνα, Μπάνιο |
| Λειτουργίες | Bluetooth, Подходящи за димиране, Χρονοδιακόπτης, Wi-Fi, Съвместим с iOS и Android |
| Εξυπνος | Ναι |
| Τύπος τροφοδοσίας | Σε σύνδεση |
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Εξουσία | 36 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V, 100 V |
| Πλάτος | 21.7 cm |
| Βάρος | 0.97 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |