(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Лампи |
|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Lampă |
| Stil | La modă |
| Destinate pentru | Dormitor, Zilnic, Birou, Bucătărie, Baie |
| Funcții | Bluetooth, Potrivit pentru diminuare, Temporizator, Wi-Fi, Съвместим с iOS и Android |
| Inteligent | DA |
| Alimentare | La reţea |
| Tipul becului | LED |
| Putere | 36 W |
| Tensiunea de alimentare | 240 V, 100 V |
| Lăţime | 21.7 cm |
| Greutate | 0.97 Kg |
| Garanție | 24 luni |