(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Лампи |
|
| Цвят | Черен |
| Тип продукт | Лампа |
| Стил | Модерен |
| Предназначен за | Спалня, Дневна, Офис, Детска стая, Коридор, Кухня |
| Тип монтиране | Бюро |
| Функции | Bluetooth, Wi-Fi |
| Smart | Да |
| Вид крушка | LED |
| Енергиен клас | G |
| Мощност | 36 W |
| Захранващо напрежение | 24 V |
| Ширина | 1.2 cm |
| Гаранция | 24 месеца |