(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Лампи |
|
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Lampă |
| Stil | La modă |
| Destinate pentru | Dormitor, Zilnic, Birou, Pepinieră, Coridor, Bucătărie |
| Tipul de montare | Birou |
| Funcții | Bluetooth, Wi-Fi |
| Inteligent | DA |
| Tipul becului | LED |
| Clasa energetică | G |
| Putere | 36 W |
| Tensiunea de alimentare | 24 V |
| Lăţime | 1.2 cm |
| Garanție | 24 luni |