(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Лампи |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος Προϊόντος | Λάμπα |
| Στυλ | Μοντέρνο |
| Προορίζεται για | Υπνοδωμάτιο, Ημερήσια, Γραφείο, Παιδικό δωμάτιο, Διάδρομος, Κουζίνα |
| Τύπος στήριξης | Γραφείο |
| Λειτουργίες | Bluetooth, Wi-Fi |
| Εξυπνος | Ναι |
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Ενεργειακή κλάση | G |
| Εξουσία | 36 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 24 V |
| Πλάτος | 1.2 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |