- -61,36 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Малки готварски печки |
|
| Цвят | Сребрист |
| Функции | Осветление, Индикаторна светлина, Защита против прегряване, Защитно стъкло |
| Капацитет | 42 l |
| Тип готвене | Печене, Конвекция |
| Брой котлони | 2 |
| Включени аксесоари | Въртящ се шиш |
| Тип продукт | Електрическа фурна |
| Мощност | 4600 W |
| Максимална температура | 230 C |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Мощност грил | 1600 W |
| Мощност котлони | 3200 W |
| Височина | 34.3 cm |
| Ширина | 54 cm |
| Дълбочина | 39 cm |
| Тегло | 12.6 Kg |
| Захранване на фурна | Електрически |
| Употреба | Домашна |
| Захранване котлон | Електрически |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Гаранция | 24 месеца |