- -61,36 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Малки готварски печки |
|
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Λειτουργίες | Φωτισμός, Λυχνία ένδειξης, Προστασία από υπερθέρμανση, Προστατευτικό γυαλί |
| Χωρητικότητα | 42 l |
| Τύπος μαγειρέματος | Ψήσιμο, Διάδοση θερμότητας |
| Αριθμός εστιών | 2 |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Περιστρεφόμενη σούβλα |
| Τύπος Προϊόντος | Ηλεκτρικός φούρνος |
| Εξουσία | 4600 W |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 230 C |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Ηλεκτρική σχάρα | 1600 W |
| Ηλεκτρικές εστίες | 3200 W |
| Υψος | 34.3 cm |
| Πλάτος | 54 cm |
| Βάθος | 39 cm |
| Βάρος | 12.6 Kg |
| Ισχύς φούρνου | Ηλεκτρικός |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ηλεκτρική εστία | Ηλεκτρικός |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Εγγύηση | 24 μήνες |