- -61,36 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Малки готварски печки |
|
| Culoare | Argint |
| Funcții | Iluminat, Indicator luminos, Protecție împotriva supraîncălzirii, Sticlă de protecție |
| Capacitate | 42 l |
| Tipul de gătit | Coacere, Convecție |
| Numărul de plăci fierbinți | 2 |
| Accesorii incluse | Pivotant |
| Tip produs | Cuptor electric |
| Putere | 4600 W |
| Temperatura maximă | 230 C |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Grătar electric | 1600 W |
| Plite electrice | 3200 W |
| Înălţime | 34.3 cm |
| Lăţime | 54 cm |
| Adâncime | 39 cm |
| Greutate | 12.6 Kg |
| Puterea cuptorului | Electric |
| Utilizare | Intern |
| Plita electrica | Electric |
| Tipul de montare | Standard |
| Garanție | 24 luni |