- -96,69 €
- Изчерпано

- Мощност: 1600 W
- Обем: 30 литра
- Материал на корпуса: неръждаема стомана/стъкло
- 8 програми:
Хляб
Торта/кейкове
Пица
Бисквити
Стекове
Пиле
Втасване
Размразяване
- 6 режима на готвене:
- Автоматично изключване
- Защита от прегряване
- Двойно защитно стъкло
- LED дисплей
- Вътрешно осветление
- Незалепващо покритие
- Конвекция: Горещият въздух циркулира във фурната, а храната се приготвя бързо и равномерно от всички страни, докато стане хрупкава и готова за консумация.
- Тouch screen контрол
- Температурен спектър на потока: 38°-230°C
- Грил: Включеният шиш бавно върти храната за равномерно готвене от всички страни. Позволява ви без усилие да готвите шишчета, риба или пиле на скара без никаква мазнина
- Аксесоари включени в комплекта:
1 х Емайлирана тавичка
1 х Хромирана решетка за печене
1 х Шиш за печене
1 х Дръжка за тавичката
1 х Дръжка за решетката
- Размери: 38 х 53 х 30 см
- Дължина на кабела: 0.9 метра
- Цвят: Черен
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Електрическата фурна AENO AEO0001 е компактен и удобен кухненски уред, идеален за всяко домакинство. С мощността си от 1200W и капацитет от 30 литра, тази фурна предлага достатъчно пространство и мощност за приготвяне на разнообразни ястия и печива.
Един от основните ѝ акценти са 8-те автоматични програми, които улесняват приготвянето на храни, като предлагат предварително настроени параметри за различни видове готвене. Тези програми правят уреда идеален за всеки, независимо дали е начинаещ или опитен в кулинарията.
Фурната е оборудвана с незалепващо покритие, което осигурява лесно почистване и поддържане, както и предотвратява залепването на храни по време на готвене. Това покритие е особено полезно за здравословно готвене, тъй като намалява нуждата от използване на мазнини.
Цветът на уреда е черен, което придава стилен и модерен вид, лесно съчетаващ се с повечето кухненски интериори.
- Мощност: 1600 W
- Обем: 30 литра
- Материал на корпуса: неръждаема стомана/стъкло
- 8 програми:
Хляб
Торта/кейкове
Пица
Бисквити
Стекове
Пиле
Втасване
Размразяване
- 6 режима на готвене:
- Автоматично изключване
- Защита от прегряване
- Двойно защитно стъкло
- LED дисплей
- Вътрешно осветление
- Незалепващо покритие
- Конвекция: Горещият въздух циркулира във фурната, а храната се приготвя бързо и равномерно от всички страни, докато стане хрупкава и готова за консумация.
- Тouch screen контрол
- Температурен спектър на потока: 38°-230°C
- Грил: Включеният шиш бавно върти храната за равномерно готвене от всички страни. Позволява ви без усилие да готвите шишчета, риба или пиле на скара без никаква мазнина
- Аксесоари включени в комплекта:
1 х Емайлирана тавичка
1 х Хромирана решетка за печене
1 х Шиш за печене
1 х Дръжка за тавичката
1 х Дръжка за решетката
- Размери: 38 х 53 х 30 см
- Дължина на кабела: 0.9 метра
- Цвят: Черен
Техническо описание
Малки готварски печки |
|
| Материал корпус | Метал, Стъкло |
| Цвят | Черен |
| Функции | Осветление, Защита против прегряване, Размразяване, Защита срещу деца, Защитно стъкло |
| Включени аксесоари | Тава за печене, Реверсивна решетка, Въртящ се шиш |
| Тип продукт | Електрическа фурна |
| Вътрешен обем | 30 l |
| Мощност | 1600 W |
| Максимална температура | 230 C |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Височина | 38 cm |
| Ширина | 30 cm |
| Дълбочина | 53 cm |
| Тегло | 10.5 Kg |
| Захранване на фурна | Електрически |
| Употреба | Домашна |
| Захранване котлон | Електрически |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Гаранция | 24 месеца |