- -96,69 €
- Χωρίς απόθεμα

- Ισχύς: 1600 W
- Χωρητικότητα: 30 λίτρα
- Υλικό κατασκευής: Ανοξείδωτο ατσάλι/γυαλί
- 8 προγράμματα:
Ψωμί
Κέικ/κέικ
Πίτσα
Μπισκότα
Κρέας
Κοτόπουλο
Απόψυξη
- 6 τρόποι μαγειρέματος:
- Αυτόματη απενεργοποίηση
- Προστασία από υπερθέρμανση
- Διπλό προστατευτικό τζάμι
- Οθόνη LED
- Εσωτερικός φωτισμός
- Αντικολλητική επίστρωση
- Διαθέτει επιλογή κυκλοφορίας θερμού αέρα: Κυκλοφορεί ζεστός αέρας στο φούρνο και το φαγητό ψήνεται γρήγορα και ομοιόμορφα από όλες τις πλευρές μέχρι να γίνει τραγανό και έτοιμο για κατανάλωση.
- Έλεγχος οθόνης αφής
- Εύρος θερμοκρασίας ροής: 38°-230°C
- Γκριλ: Η συμπεριλαμβανόμενη σούβλα περιστρέφει αργά το φαγητό για ομοιόμορφο μαγείρεμα από όλες τις πλευρές. Σας επιτρέπει να μαγειρεύετε αβίαστα σουβλάκια, ψητά ψάρια ή κοτόπουλο χωρίς καθόλου λίπος
- Αξεσουάρ που περιλαμβάνονται στο σετ:
1 x Ταψί εμαγιέ
1 x Γκριλ
1 x Σούβλα ψησίματος
1 x Λαβή για το γκριλ
1 x Λαβή για το ταψάκι
- Διαστάσεις: 38 x 53 x 30 cm
- Μήκος καλωδίου: 0,9 μέτρα
- Χρώμα: Μαύρο
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Ισχύς: 1600 W
- Χωρητικότητα: 30 λίτρα
- Υλικό κατασκευής: Ανοξείδωτο ατσάλι/γυαλί
- 8 προγράμματα:
Ψωμί
Κέικ/κέικ
Πίτσα
Μπισκότα
Κρέας
Κοτόπουλο
Απόψυξη
- 6 τρόποι μαγειρέματος:
- Αυτόματη απενεργοποίηση
- Προστασία από υπερθέρμανση
- Διπλό προστατευτικό τζάμι
- Οθόνη LED
- Εσωτερικός φωτισμός
- Αντικολλητική επίστρωση
- Διαθέτει επιλογή κυκλοφορίας θερμού αέρα: Κυκλοφορεί ζεστός αέρας στο φούρνο και το φαγητό ψήνεται γρήγορα και ομοιόμορφα από όλες τις πλευρές μέχρι να γίνει τραγανό και έτοιμο για κατανάλωση.
- Έλεγχος οθόνης αφής
- Εύρος θερμοκρασίας ροής: 38°-230°C
- Γκριλ: Η συμπεριλαμβανόμενη σούβλα περιστρέφει αργά το φαγητό για ομοιόμορφο μαγείρεμα από όλες τις πλευρές. Σας επιτρέπει να μαγειρεύετε αβίαστα σουβλάκια, ψητά ψάρια ή κοτόπουλο χωρίς καθόλου λίπος
- Αξεσουάρ που περιλαμβάνονται στο σετ:
1 x Ταψί εμαγιέ
1 x Γκριλ
1 x Σούβλα ψησίματος
1 x Λαβή για το γκριλ
1 x Λαβή για το ταψάκι
- Διαστάσεις: 38 x 53 x 30 cm
- Μήκος καλωδίου: 0,9 μέτρα
- Χρώμα: Μαύρο
Χαρακτηριστικά
Малки готварски печки |
|
| Υλικό στέγασης | Μέταλλο, Γυαλί |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Λειτουργίες | Φωτισμός, Προστασία από υπερθέρμανση, Απόψυξη, Προστασία για τα παιδιά, Προστατευτικό γυαλί |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Ταψί, Αναστρέψιμη γρίλια, Περιστρεφόμενη σούβλα |
| Τύπος Προϊόντος | Ηλεκτρικός φούρνος |
| Εσωτερικός όγκος | 30 l |
| Εξουσία | 1600 W |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 230 C |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Υψος | 38 cm |
| Πλάτος | 30 cm |
| Βάθος | 53 cm |
| Βάρος | 10.5 Kg |
| Ισχύς φούρνου | Ηλεκτρικός |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ηλεκτρική εστία | Ηλεκτρικός |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Εγγύηση | 24 μήνες |