- -96,69 €
- Stoc epuizat

Unul dintre punctele sale principale sunt cele 8 programe automate care faciliteaza prepararea alimentelor oferind parametri prestabiliti pentru diferite tipuri de gatit. Aceste programe fac ca aparatul sa fie ideal pentru toata lumea, fie ca este un incepator sau un bucatar experimentat.
Cuptorul este echipat cu un strat antiaderent care asigura o curatare si intretinere usoara, precum si impiedica lipirea alimentelor in timpul gatirii. Aceasta acoperire este utila in special pentru gatitul sanatos, deoarece reduce nevoia de a folosi grasimi.
Culoarea dispozitivului este negru, ceea ce ii confera un aspect elegant si modern, usor de combinat cu majoritatea interioarelor de bucatarie.
CARACTERISTICI
- Putere: 1600 W
- Volum: 30 litri
- Material carcasa: otel inoxidabil/sticla
- 8 programe: Paine, Tort/prajituri, Pizza, Biscuiti, Carne, Pui, Dospire, Dezghetare
- 6 moduri de gatit
- Oprire automata
- Protectie la supraincalzire
- Geam dublu de protectie
- Afisaj LED
- Iluminat interior
- Acoperire antiaderenta
- Convectie: Aerul fierbinte circula in cuptor si mancarea este gatita rapid si uniform pe toate partile pana devine crocanta si gata de mancare.
- Control ecran tactil
- Interval de temperatura de tur: 38°-230°C
- Rotisor: Frigaruia inclusa roteste lent alimentele pentru a gati uniform pe toate partile. Va permite sa gatiti fara efort frigarui, peste la gratar sau pui, fara grasime
- Accesorii incluse in set:
1 x tava emailata
1 x gratar cromat
1 x rotisor pentru gratar
1 x maner pentru tava
1 x maner gratar
- Dimensiuni: 38 x 53 x 30 cm
- Lungime cablu: 0,9 metri
- Culoare neagra
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Unul dintre punctele sale principale sunt cele 8 programe automate care faciliteaza prepararea alimentelor oferind parametri prestabiliti pentru diferite tipuri de gatit. Aceste programe fac ca aparatul sa fie ideal pentru toata lumea, fie ca este un incepator sau un bucatar experimentat.
Cuptorul este echipat cu un strat antiaderent care asigura o curatare si intretinere usoara, precum si impiedica lipirea alimentelor in timpul gatirii. Aceasta acoperire este utila in special pentru gatitul sanatos, deoarece reduce nevoia de a folosi grasimi.
Culoarea dispozitivului este negru, ceea ce ii confera un aspect elegant si modern, usor de combinat cu majoritatea interioarelor de bucatarie.
CARACTERISTICI
- Putere: 1600 W
- Volum: 30 litri
- Material carcasa: otel inoxidabil/sticla
- 8 programe: Paine, Tort/prajituri, Pizza, Biscuiti, Carne, Pui, Dospire, Dezghetare
- 6 moduri de gatit
- Oprire automata
- Protectie la supraincalzire
- Geam dublu de protectie
- Afisaj LED
- Iluminat interior
- Acoperire antiaderenta
- Convectie: Aerul fierbinte circula in cuptor si mancarea este gatita rapid si uniform pe toate partile pana devine crocanta si gata de mancare.
- Control ecran tactil
- Interval de temperatura de tur: 38°-230°C
- Rotisor: Frigaruia inclusa roteste lent alimentele pentru a gati uniform pe toate partile. Va permite sa gatiti fara efort frigarui, peste la gratar sau pui, fara grasime
- Accesorii incluse in set:
1 x tava emailata
1 x gratar cromat
1 x rotisor pentru gratar
1 x maner pentru tava
1 x maner gratar
- Dimensiuni: 38 x 53 x 30 cm
- Lungime cablu: 0,9 metri
- Culoare neagra
Fisa tehnica
Малки готварски печки |
|
| Material carcasă | Metal, Sticlă |
| Culoare | Negru |
| Funcții | Iluminat, Protecție împotriva supraîncălzirii, Dezghețarea, Protecția împotriva copiilor, Sticlă de protecție |
| Accesorii incluse | Tavă de copt, Grila reversibilă, Pivotant |
| Tip produs | Cuptor electric |
| Volumul intern | 30 l |
| Putere | 1600 W |
| Temperatura maximă | 230 C |
| Tipul panoului de control | Digital |
| Înălţime | 38 cm |
| Lăţime | 30 cm |
| Adâncime | 53 cm |
| Greutate | 10.5 Kg |
| Puterea cuptorului | Electric |
| Utilizare | Intern |
| Plita electrica | Electric |
| Tipul de montare | Standard |
| Garanție | 24 luni |