- -30,68 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Малки готварски печки |
|
| Материал корпус | Метал, Стъкло, Пластмаса |
| Цвят | Черен |
| Функции | Осветление |
| Капацитет | 45 l |
| Тип готвене | Печене |
| Брой котлони | 2 |
| Включени аксесоари | Тава за печене, Реверсивна решетка, Подвижен поднос за трохи |
| Тип продукт | Електрическа фурна |
| Мощност | 3100 W |
| Максимална температура | 230 C |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Височина | 33 cm |
| Ширина | 58 cm |
| Дълбочина | 41 cm |
| Захранване на фурна | Електрическо |
| Употреба | Домашна |
| Захранване котлон | Електрическо |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Гаранция | 24 месеца |