- -30,68 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Малки готварски печки |
|
| Υλικό στέγασης | Μέταλλο, Γυαλί, Πλαστικό |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Λειτουργίες | Φωτισμός |
| Χωρητικότητα | 45 l |
| Τύπος μαγειρέματος | Ψήσιμο |
| Αριθμός εστιών | 2 |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Ταψί, Αναστρέψιμη γρίλια, Αφαιρούμενος δίσκος για ψίχουλα |
| Τύπος Προϊόντος | Ηλεκτρικός φούρνος |
| Εξουσία | 3100 W |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 230 C |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Υψος | 33 cm |
| Πλάτος | 58 cm |
| Βάθος | 41 cm |
| Ισχύς φούρνου | Ηλεκτρικό |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ηλεκτρική εστία | Ηλεκτρικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Εγγύηση | 24 μήνες |