- -30,68 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Малки готварски печки |
|
| Material carcasă | Metal, Sticlă, Plastic |
| Culoare | Negru |
| Funcții | Iluminat |
| Capacitate | 45 l |
| Tipul de gătit | Coacere |
| Numărul de plăci fierbinți | 2 |
| Accesorii incluse | Tavă de copt, Grila reversibilă, Decupare detașabilă |
| Tip produs | Cuptor electric |
| Putere | 3100 W |
| Temperatura maximă | 230 C |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Înălţime | 33 cm |
| Lăţime | 58 cm |
| Adâncime | 41 cm |
| Puterea cuptorului | Electric |
| Utilizare | Intern |
| Plita electrica | Electric |
| Tipul de montare | Standard |
| Garanție | 24 luni |