- -129,98 €

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Малки готварски печки |
|
| Цвят | Червен, Черен |
| Функции | Термостат, Таймер, Индикаторна светлина, Автоматично изключване, Запазване на топлината |
| Брой програми | 8 |
| Тип готвене | Печене, Гриловане, С пара |
| Тип продукт | Електрическа фурна |
| Мощност | 2400 W |
| Максимална температура | 370 C |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Височина | 38 cm |
| Ширина | 45 cm |
| Дълбочина | 54 cm |
| Дължина на кабела | 1.9 m |
| Тип котлон | Стандартен |
| Захранване на фурна | Електрическо |
| Употреба | Домашна |
| Захранване котлон | Електрическо |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Гаранция | 24 месеца |