- -129,98 €

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Малки готварски печки |
|
| Χρώμα | Κόκκινο, Μαύρο |
| Λειτουργίες | Θερμοστάτης, Χρονοδιακόπτης, Λυχνία ένδειξης, Αυτόματη απενεργοποίηση, Διατήρηση θερμότητας |
| Αριθμός προγραμμάτων | 8 |
| Τύπος μαγειρέματος | Ψήσιμο, Ψήσιμο στη σχάρα, С пара |
| Τύπος Προϊόντος | Ηλεκτρικός φούρνος |
| Εξουσία | 2400 W |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 370 C |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Υψος | 38 cm |
| Πλάτος | 45 cm |
| Βάθος | 54 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1.9 m |
| Τύπος χόμπι | Standard |
| Ισχύς φούρνου | Ηλεκτρικό |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ηλεκτρική εστία | Ηλεκτρικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Εγγύηση | 24 μήνες |