- -129,98 €

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Bucurați-vă de o varietate de mâncăruri cu un gust similar cu cel al unui cuptor de piatră, chiar în confortul casei dvs. Obțineți rezultate perfecte la temperaturi de până la 370°C.
Bucurați-vă de o varietate de temperaturi între 40°C și 370°C, perfecte pentru prepararea de pizza, pâine și multe altele. Cu 8 funcții de gătit, veți impresiona pe toată lumea: coaceți, afumați și preparați pizza de casă care va încânta orice oaspete.
Cuptorul, cu o temperatură ridicată de până la 370°C, oferă o varietate de rezultate și texturi care amintesc de un cuptor tradițional din piatră, dar în confortul propriei case.
Pizzele de 30 cm sunt gata în doar 3 minute fără a fi întoarse, cu 6 presetări precum Napoli, Pizza clasică, New York, Pan Pizza și Calzone.
Convertiți-vă la un cuptor cu fum care oferă gustul autentic al lemnului aprins natural și este alimentat electric.
ModulAuto adaptează inteligent puterea de aspirare pentru un echilibru optim între putere și timp de funcționare. Modul Eco oferă timpi de funcționare mai lungi pentru curățări cu volum mai mare. Modul Boost este conceput pentru curățarea intensivă și de scurtă durată.
Sistemul de filtrare complet etanș Dyson captează 99,99% din particulele microscopice și alergenii cu dimensiuni de până la 0,3 microni și eliberează un aer mai curat în locuința dvs.
Colectează părul lung și părul animalelor de companie fără să se încurce. Peria conică, în spirală, trage părul în coșul de gunoi în câteva secunde.
Fiecare baterie înlocuibilă oferă până la 60 de minute de putere constantă fără pierdere de performanță, pentru o curățare convenabilă și eficientă în fiecare colț al casei dvs.
Mecanismul igienic de golire al recipientului de 0,35 litri împinge murdăria direct în coșul de gunoi cu o singură mișcare, astfel încât nu trebuie să atingeți murdăria.

Fisa tehnica
Малки готварски печки |
|
| Culoare | Rosu, Negru |
| Funcții | Termostat, Temporizator, Indicator luminos, Oprirea automată, Conservarea căldurii |
| Numărul de programe | 8 |
| Tipul de gătit | Coacere, Grilling, Aburi |
| Tip produs | Cuptor electric |
| Putere | 2400 W |
| Temperatura maximă | 370 C |
| Tipul panoului de control | Digital |
| Înălţime | 38 cm |
| Lăţime | 45 cm |
| Adâncime | 54 cm |
| Lungimea cablului | 1.9 m |
| Tip plita | Standard |
| Puterea cuptorului | Electric |
| Utilizare | Intern |
| Plita electrica | Electric |
| Tipul de montare | Standard |
| Garanție | 24 luni |