- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Малки готварски печки |
|
| Материал корпус | Метал |
| Цвят | Инокс |
| Функции | Таймер |
| Капацитет | 40 l |
| Максимална температура | 230 C |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Мощност грил | 1500 W |
| Мощност котлони | 1750 W |
| Височина | 38.5 cm |
| Ширина | 53 cm |
| Тегло | 7 Kg |
| Condition | Нов |
| Тип котлон | Стандартен |
| Захранване на фурна | Електрически |
| Употреба | Домашна |
| Захранване котлон | Електрически |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Гаранция | 24 месеца |