- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Малки готварски печки |
|
| Υλικό στέγασης | Μέταλλο |
| Χρώμα | Inox |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης |
| Χωρητικότητα | 40 l |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 230 C |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Ηλεκτρική σχάρα | 1500 W |
| Ηλεκτρικές εστίες | 1750 W |
| Υψος | 38.5 cm |
| Πλάτος | 53 cm |
| Βάρος | 7 Kg |
| Κατάσταση | Нов |
| Τύπος χόμπι | Standard |
| Ισχύς φούρνου | Ηλεκτρικός |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ηλεκτρική εστία | Ηλεκτρικός |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Εγγύηση | 24 месеца |