- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Малки готварски печки |
|
| Material carcasă | Metal |
| Culoare | Inox |
| Funcții | Temporizator |
| Capacitate | 40 l |
| Temperatura maximă | 230 C |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Grătar electric | 1500 W |
| Plite electrice | 1750 W |
| Înălţime | 38.5 cm |
| Lăţime | 53 cm |
| Greutate | 7 Kg |
| Condiție | Nou |
| Tip plita | Standard |
| Puterea cuptorului | Electric |
| Utilizare | Intern |
| Plita electrica | Electric |
| Tipul de montare | Standard |
| Garanție | 24 месеца |