- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Малки готварски печки |
|
| Цвят | Бял |
| Функции | Термостат, Осветление, Индикаторна светлина |
| Капацитет | 42 l |
| Брой програми | 3 |
| Брой котлони | 2 |
| Вътрешни стени | Емайл |
| Мощност | 1300 W |
| Нива на мощност | 3 |
| Максимална температура | 230 C |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Височина | 35 cm |
| Ширина | 52 cm |
| Дълбочина | 44 cm |
| Тип котлон | Стандартен |
| Захранване на фурна | Електрически |
| Употреба | Домашна |
| Захранване котлон | Електрически |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Гаранция | 24 месеца |