- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Малки готварски печки |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Λειτουργίες | Θερμοστάτης, Φωτισμός, Λυχνία ένδειξης |
| Χωρητικότητα | 42 l |
| Αριθμός προγραμμάτων | 3 |
| Αριθμός εστιών | 2 |
| Εσωτερικοί τοίχοι | Ηλεκτρονική διεύθυνση |
| Εξουσία | 1300 W |
| Επίπεδα ισχύος | 3 |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 230 C |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Υψος | 35 cm |
| Πλάτος | 52 cm |
| Βάθος | 44 cm |
| Τύπος χόμπι | Standard |
| Ισχύς φούρνου | Ηλεκτρικός |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ηλεκτρική εστία | Ηλεκτρικός |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Εγγύηση | 24 μήνες |