- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Малки готварски печки |
|
| Culoare | Alb |
| Funcții | Termostat, Iluminat, Indicator luminos |
| Capacitate | 42 l |
| Numărul de programe | 3 |
| Numărul de plăci fierbinți | 2 |
| Pereți interiori | Smalț |
| Putere | 1300 W |
| Niveluri de putere | 3 |
| Temperatura maximă | 230 C |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Înălţime | 35 cm |
| Lăţime | 52 cm |
| Adâncime | 44 cm |
| Tip plita | Standard |
| Puterea cuptorului | Electric |
| Utilizare | Intern |
| Plita electrica | Electric |
| Tipul de montare | Standard |
| Garanție | 24 luni |