- -14,34 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Малки готварски печки |
|
| Цвят | Черен |
| Функции | Защита против прегряване, Защитно стъкло |
| Капацитет | 45 l |
| Брой котлони | 2 |
| Тип продукт | Електрическа фурна с котлони |
| Мощност | 1600 W |
| Височина | 37.3 cm |
| Ширина | 48.2 cm |
| Дълбочина | 62.4 cm |
| Захранване на фурна | Електрическо |
| Употреба | Домашна |
| Захранване котлон | Електрически |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Гаранция | 24 месеца |