- -14,34 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Puterea cuptorului: 1600 W (700 W + 900 W)
- Puterea plitei de gătit: 1000 W + 1500 W
- Tip de plită: Electrică
- Volumul util al cuptorului: 45 l
- Controlul cuptorului: Mecanic
- Închidere lină
- Număr de plite: 2
- Numărul de geamuri ale ușii: 2
- Design retro
- Control: Analog
- Dimensiuni (HxLxP): 37,3 x 48,2 x 62,4 cm
- Culoare: Negru
Fisa tehnica
Малки готварски печки |
|
| Culoare | Negru |
| Funcții | Protecție împotriva supraîncălzirii, Sticlă de protecție |
| Capacitate | 45 l |
| Numărul de plăci fierbinți | 2 |
| Tip produs | Cuptor electric cu plită |
| Putere | 1600 W |
| Înălţime | 37.3 cm |
| Lăţime | 48.2 cm |
| Adâncime | 62.4 cm |
| Puterea cuptorului | Electric |
| Utilizare | Intern |
| Plita electrica | Electric |
| Tipul de montare | Standard |
| Garanție | 24 luni |