
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Ισχύς φούρνου: 1600 W (700 W + 900 W)
- Ισχύς εστιών: 1000 W + 1500 W
- Τύπος εστίας: Ηλεκτρική
- Χρήσιμος όγκος φούρνου: 45 l
- Έλεγχος φούρνου: Μηχανικός
- Ομαλό κλείσιμο
- Αριθμός εστιών: 2
- Αριθμός παραθύρων πόρτας: 2
- Σχεδιασμός ρετρό
- Έλεγχος: Παρόμοιος
- Διαστάσεις (ΥxΠxΒ): 37,3 x 48,2 x 62,4 cm
- Χρώμα: Μαύρο
Χαρακτηριστικά
Малки готварски печки |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Λειτουργίες | Προστασία από υπερθέρμανση, Προστατευτικό γυαλί |
| Χωρητικότητα | 45 l |
| Αριθμός εστιών | 2 |
| Τύπος Προϊόντος | Ηλεκτρικός φούρνος με εστίες |
| Εξουσία | 1600 W |
| Υψος | 37.3 cm |
| Πλάτος | 48.2 cm |
| Βάθος | 62.4 cm |
| Ισχύς φούρνου | Ηλεκτρικό |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ηλεκτρική εστία | Ηλεκτρικός |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Εγγύηση | 24 μήνες |