- -17,84 €
- Изчерпано

Мини фурна Diplomat NP 2832W с два котлона, функция грил и термостат
- Обем: 28 литра
- Мощност: 2650W
- Долен закрит нагревател: 650W
- Горен нагревател: 500W
- 1 х Голям котлон: 1500W и диаметър 18 см., с 6 степенен ключ
- 1 х Малък котлон: 1000W и диаметър 14.5 см., с 6 степенен ключ
- Грил функция(горен нагревател): 1000W
- Емайлирано вътрешно покритие
- Термостат: 0-250 градуса
- Двойно фиксирано стъкло
- Външни размери на фурната:
Ширина: 57 см
Височина: 32.5 см
Дълбочина: 42 см
- Вътрешни размери на фурната:
Ширина: 40 см
Височина: 21 см
Дълбочина: 31 см
- Механичен контрол
- Светлинен индикатор
- Топлоизолирана дръжка, за удобно отваряне на вратичката
- Включени акесоари:
1 х Решетка
1 х Дълбока емайлирана тава
- Захранващо напрежение: 220-240 V ~ 50-60Hz
- Цвят: Бял
- Тегло: 16.2 Kg
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Мини фурна Diplomat NP 2832W с два котлона, функция грил и термостат
- Обем: 28 литра
- Мощност: 2650W
- Долен закрит нагревател: 650W
- Горен нагревател: 500W
- 1 х Голям котлон: 1500W и диаметър 18 см., с 6 степенен ключ
- 1 х Малък котлон: 1000W и диаметър 14.5 см., с 6 степенен ключ
- Грил функция(горен нагревател): 1000W
- Емайлирано вътрешно покритие
- Термостат: 0-250 градуса
- Двойно фиксирано стъкло
- Външни размери на фурната:
Ширина: 57 см
Височина: 32.5 см
Дълбочина: 42 см
- Вътрешни размери на фурната:
Ширина: 40 см
Височина: 21 см
Дълбочина: 31 см
- Механичен контрол
- Светлинен индикатор
- Топлоизолирана дръжка, за удобно отваряне на вратичката
- Включени акесоари:
1 х Решетка
1 х Дълбока емайлирана тава
- Захранващо напрежение: 220-240 V ~ 50-60Hz
- Цвят: Бял
- Тегло: 16.2 Kg
Техническо описание
Малки готварски печки |
|
| Материал корпус | Метал |
| Цвят | Бял |
| Функции | Термостат, Защитно стъкло |
| Капацитет | 28 l |
| Брой котлони | 2 |
| Включени аксесоари | Тава за печене, Реверсивна решетка |
| Тип продукт | Електрическа фурна с котлони |
| Мощност | 2650 W |
| Максимална температура | 250 C |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Мощност грил | 1000 W |
| Мощност котлони | 1500W, 1000W |
| Захранване на фурна | Електрически |
| Употреба | Домашна |
| Захранване котлон | Електрическо |