- -17,84 €
- Χωρίς απόθεμα

Φουρνακι κουζίνας ηλεκτρικό με 2 εστίες και λειτουργία grill Diplomat NP 2832W
- Χωρητικότητα: 28L
- Ισχύς: 2650W
- Αντίσταση κάτω: 650W
- Αντίσταση πάνω: 500W
- 1 x μεγάλη εστία: 1500 W και διάμετρος 18 εκ.,
Τύπος ελέγχου: Περιστροφικό 6 επίπεδα θέσης
- 1 x μικρή εστία: 1000 W και διάμετρος 14,5 εκ.,
Τύπος ελέγχου: Περιστροφικό 6 επίπεδα θέσης
- Λειτουργία γκριλ (Αντίσταση πάνω): 1000W
- Εσωτερική επίστρωση σμάλτου
- Θερμοστάτης: 0-250 μοίρες
- Διπλό τζάμι φούρνου
- Εξωτερικές διαστάσεις του φούρνου:
Πλάτος: 57 cm
Ύψος: 32,5 cm
Βάθος: 42 cm
- Εσωτερικές διαστάσεις του φούρνου:
Πλάτος: 40 cm
Ύψος: 21 cm
Βάθος: 31 cm
- Μηχανικός έλεγχος
- Φωτεινή ένδειξη
- Θερμομονωμένη λαβή για άνετο άνοιγμα
- Συμπεριλαμβάνονται:
1 x Σχάρα ψησίματος ( χρωμίου)
1 x Εμαγιέ ταψί
- Τάση τροφοδοσίας: 220-240 V ~ 50-60 Hz
- Λευκό χρώμα
- Βάρος: 16,2 Kg
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Φουρνακι κουζίνας ηλεκτρικό με 2 εστίες και λειτουργία grill Diplomat NP 2832W
- Χωρητικότητα: 28L
- Ισχύς: 2650W
- Αντίσταση κάτω: 650W
- Αντίσταση πάνω: 500W
- 1 x μεγάλη εστία: 1500 W και διάμετρος 18 εκ.,
Τύπος ελέγχου: Περιστροφικό 6 επίπεδα θέσης
- 1 x μικρή εστία: 1000 W και διάμετρος 14,5 εκ.,
Τύπος ελέγχου: Περιστροφικό 6 επίπεδα θέσης
- Λειτουργία γκριλ (Αντίσταση πάνω): 1000W
- Εσωτερική επίστρωση σμάλτου
- Θερμοστάτης: 0-250 μοίρες
- Διπλό τζάμι φούρνου
- Εξωτερικές διαστάσεις του φούρνου:
Πλάτος: 57 cm
Ύψος: 32,5 cm
Βάθος: 42 cm
- Εσωτερικές διαστάσεις του φούρνου:
Πλάτος: 40 cm
Ύψος: 21 cm
Βάθος: 31 cm
- Μηχανικός έλεγχος
- Φωτεινή ένδειξη
- Θερμομονωμένη λαβή για άνετο άνοιγμα
- Συμπεριλαμβάνονται:
1 x Σχάρα ψησίματος ( χρωμίου)
1 x Εμαγιέ ταψί
- Τάση τροφοδοσίας: 220-240 V ~ 50-60 Hz
- Λευκό χρώμα
- Βάρος: 16,2 Kg
Χαρακτηριστικά
Малки готварски печки |
|
| Υλικό στέγασης | Μέταλλο |
| Χρώμα | Λευκό |
| Λειτουργίες | Θερμοστάτης, Προστατευτικό γυαλί |
| Χωρητικότητα | 28 l |
| Αριθμός εστιών | 2 |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Ταψί, Αναστρέψιμη γρίλια |
| Τύπος Προϊόντος | Ηλεκτρικός φούρνος με εστίες |
| Εξουσία | 2650 W |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 250 C |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Ηλεκτρική σχάρα | 1000 W |
| Ηλεκτρικές εστίες | 1500W, 1000W |
| Ισχύς φούρνου | Ηλεκτρικός |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ηλεκτρική εστία | Ηλεκτρικό |