- -17,84 €
- Stoc epuizat

Mini cuptor Diplomat NP 2832W cu doua plite, functie grill si termostat
- Volum: 28 litri
- Putere: 2650W
- Incalzitor interior inferior: 650W
- Incalzitor superior: 500W
- 1 x plita mare: 1500 W si diametru 18 cm., cu cheie in 6 trepte
- 1 x Aragaz mic: 1000W si diametru 14,5 cm., cu cheie in 6 trepte
- Functie grill (incalzitor superior): 1000W
- Strat interior emailat
- Termostat: 0-250 grade
- Geam dublu fix
- Dimensiunile exterioare ale cuptorului:
Latime: 57 cm
Inaltime: 32,5 cm
Adancime: 42 cm
- Dimensiuni interioare ale cuptorului:
Latime: 40 cm
Inaltime: 21 cm
Adancime: 31 cm
- Control mecanic
- Indicator luminos
- Maner termoizolat pentru deschiderea comoda a usii
- Accesorii incluse:
1 x Grila
1 x tava emaila adanca
- Tensiune de alimentare: 220-240 V ~ 50-60Hz
- Culoare alba
- Greutate: 16,2 Kg
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Mini cuptor Diplomat NP 2832W cu doua plite, functie grill si termostat
- Volum: 28 litri
- Putere: 2650W
- Incalzitor interior inferior: 650W
- Incalzitor superior: 500W
- 1 x plita mare: 1500 W si diametru 18 cm., cu cheie in 6 trepte
- 1 x Aragaz mic: 1000W si diametru 14,5 cm., cu cheie in 6 trepte
- Functie grill (incalzitor superior): 1000W
- Strat interior emailat
- Termostat: 0-250 grade
- Geam dublu fix
- Dimensiunile exterioare ale cuptorului:
Latime: 57 cm
Inaltime: 32,5 cm
Adancime: 42 cm
- Dimensiuni interioare ale cuptorului:
Latime: 40 cm
Inaltime: 21 cm
Adancime: 31 cm
- Control mecanic
- Indicator luminos
- Maner termoizolat pentru deschiderea comoda a usii
- Accesorii incluse:
1 x Grila
1 x tava emaila adanca
- Tensiune de alimentare: 220-240 V ~ 50-60Hz
- Culoare alba
- Greutate: 16,2 Kg
Fisa tehnica
Малки готварски печки |
|
| Material carcasă | Metal |
| Culoare | Alb |
| Funcții | Termostat, Sticlă de protecție |
| Capacitate | 28 l |
| Numărul de plăci fierbinți | 2 |
| Accesorii incluse | Tavă de copt, Grila reversibilă |
| Tip produs | Cuptor electric cu plită |
| Putere | 2650 W |
| Temperatura maximă | 250 C |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Grătar electric | 1000 W |
| Plite electrice | 1500W, 1000W |
| Puterea cuptorului | Electric |
| Utilizare | Intern |
| Plita electrica | Electric |