- -21,99 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Масажори |
|
| Цвят | Черен |
| Тип задвижване | Ротационно движение, Удари |
| Функции | 5 режима на масаж, LED индикатор on/off, LED светлина, Автоматично изключване, Защита от прегряване |
| Тип | Електрически |
| Част от тялото | Тяло |
| Предимства | Лесен за използване, Мускулна релаксация, Намалява болките в мускулите |
| Използване за | Масаж |
| Тип уелнес уред | Мини уред |
| Тип употреба | Домашна |
| Височина | 15.3 cm |
| Ширина | 5.1 cm |
| Дължина | 12.7 cm |
| Тегло | 0.431 Kg |
| Мощност | 2000 mAh |
| Честота | 50 Hz |
| Степен скорости | 5 |
| Гаранция | 36 месеца |