- -21,99 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Масажори |
|
| Culoare | Negru |
| Tip actionare | Miscare rotativa, Удари |
| Functii | 5 режима на масаж, LED индикатор on/off, Iluminare LED, Oprirea automată, Protecția împotriva supraîncălzirii |
| Tip | Electric |
| Zona corporala | Corp |
| Beneficii | Ușor de folosit, Мускулна релаксация, Намалява болките в мускулите |
| Destinat pentru | Masaj |
| Tip dispozitiv wellness | Mini-aparat |
| Tip utilizare | Intern |
| Inaltime | 15.3 cm |
| Latime | 5.1 cm |
| Lungime | 12.7 cm |
| Greutate | 0.431 Kg |
| Putere | 2000 mAh |
| Frecventa | 50 Hz |
| Trepte de viteza | 5 |
| Garanție | 36 luni |