- -21,99 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Масажори |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος μονάδας δίσκου | Περιστροφική κίνηση, Удари |
| Λειτουργίες | 5 режима на масаж, LED индикатор on/off, Φως LED, Αυτόματη απενεργοποίηση, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Ενα είδος | Ηλεκτρικός |
| Μέρος του σώματος | Σώμα |
| Πλεονεκτήματα | Εύχρηστος, Мускулна релаксация, Намалява болките в мускулите |
| Χρησιμοποιήστε για | Μασάζ |
| Τύπος συσκευής ευεξίας | Μίνι συσκευή |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Υψος | 15.3 cm |
| Πλάτος | 5.1 cm |
| Μήκος | 12.7 cm |
| Βάρος | 0.431 Kg |
| Εξουσία | 2000 mAh |
| Συχνότητα | 50 Hz |
| Βαθμός ταχύτητας | 5 |
| Εγγύηση | 36 μήνες |