(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Масажори |
|
| Цвят | Бял, Син |
| Тип задвижване | Вибрации |
| Тип | Механичен |
| Част от тялото | Бедра |
| Тип уелнес уред | Уред |
| Тип употреба | Домашна |
| Височина | 12.5 cm |
| Ширина | 9.2 cm |
| Дължина | 7.5 cm |
| Гаранция | 36 месеца |