(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Масажори |
|
| Culoare | Alb, Albastru |
| Tip actionare | Vibrații |
| Tip | Mecanic |
| Zona corporala | Coapse |
| Tip dispozitiv wellness | Aparat |
| Tip utilizare | Intern |
| Inaltime | 12.5 cm |
| Latime | 9.2 cm |
| Lungime | 7.5 cm |
| Garanție | 36 luni |