(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Масажори |
|
| Χρώμα | Λευκό, Μπλε |
| Τύπος μονάδας δίσκου | Δονήσεις |
| Ενα είδος | Μηχανικός |
| Μέρος του σώματος | Μηροί |
| Τύπος συσκευής ευεξίας | Συσκευή |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Υψος | 12.5 cm |
| Πλάτος | 9.2 cm |
| Μήκος | 7.5 cm |
| Εγγύηση | 36 μήνες |