- -40,95 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Масажори |
|
| Цвят | Бежов |
| Тип задвижване | Затопляне |
| Материал | Мемори пяна |
| Функции | Дисплей, Затопляне, Защита от прегряване, Масаж + затопляне |
| Тип | Електрически |
| Част от тялото | Врат |
| Предимства | 3D масаж, Затопляща функция |
| Използване за | Масаж |
| Тип уелнес уред | Маншет |
| Тип употреба | Домашна |
| Височина | 25 cm |
| Ширина | 25 cm |
| Дължина | 15 cm |
| Брой програми | 2 |
| Гаранция | 24 месеца |