- -40,95 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Масажори |
|
| Culoare | Bej |
| Tip actionare | Încălzire |
| Material | Мемори пяна |
| Functii | Afişa, Încălzire, Protecția împotriva supraîncălzirii, Масаж + затопляне |
| Tip | Electric |
| Zona corporala | Gât |
| Beneficii | 3D масаж, Затопляща функция |
| Destinat pentru | Masaj |
| Tip dispozitiv wellness | Manseta |
| Tip utilizare | Intern |
| Inaltime | 25 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 15 cm |
| Numar programe | 2 |
| Garanție | 24 luni |