- -40,95 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Масажори |
|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Τύπος μονάδας δίσκου | Ζέσταμα |
| Υλικό | Мемори пяна |
| Λειτουργίες | Οθόνη, Ζέσταμα, Προστασία από υπερθέρμανση, Масаж + затопляне |
| Ενα είδος | Ηλεκτρικός |
| Μέρος του σώματος | Λαιμός |
| Πλεονεκτήματα | 3D масаж, Затопляща функция |
| Χρησιμοποιήστε για | Μασάζ |
| Τύπος συσκευής ευεξίας | Μανσέτα |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Υψος | 25 cm |
| Πλάτος | 25 cm |
| Μήκος | 15 cm |
| Αριθμός προγραμμάτων | 2 |
| Εγγύηση | 24 μήνες |