- -102,26 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Масажори |
|
| Цвят | Бял / Сив |
| Тип задвижване | Вибрации, Затопляне, Инфрачервена светлина |
| Функции | 5 режима на масаж, 8 масажни точки и функция затопляне, Автоматично изключване, Дистанционно |
| Тип | Електрически |
| Част от тялото | Гръб, Врат, Бедра, Дупе, Стъпала, Глава |
| Използване за | Масаж, Вибромасаж |
| Тип уелнес уред | Калъф за стол |
| Тип употреба | Домашна |
| Височина | 113 cm |
| Ширина | 43 cm |
| Мощност | 48 W |
| Брой програми | 5 |
| Гаранция | 24 месеца |