- -102,26 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Масажори |
|
| Χρώμα | Λευκό / Γκρι |
| Τύπος μονάδας δίσκου | Δονήσεις, Ζέσταμα, Инфрачервена светлина |
| Λειτουργίες | 5 режима на масаж, 8 масажни точки и функция затопляне, Αυτόματη απενεργοποίηση, Τηλεκοντρόλ |
| Ενα είδος | Ηλεκτρικός |
| Μέρος του σώματος | Αυχένας, Λαιμός, Μηροί, Дупе, Σκάλα, Κεφαλή |
| Χρησιμοποιήστε για | Μασάζ, Μασάζ δονήσεων |
| Τύπος συσκευής ευεξίας | Θήκη για καρέκλα |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Υψος | 113 cm |
| Πλάτος | 43 cm |
| Εξουσία | 48 W |
| Αριθμός προγραμμάτων | 5 |
| Εγγύηση | 24 μήνες |