- -102,26 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Масажори |
|
| Culoare | Alb / gri |
| Tip actionare | Vibrații, Încălzire, Инфрачервена светлина |
| Functii | 5 режима на масаж, 8 масажни точки и функция затопляне, Oprirea automată, la distanta |
| Tip | Electric |
| Zona corporala | Înapoi, Gât, Coapse, Дупе, Talpi, Cap |
| Destinat pentru | Masaj, Vibromasaj |
| Tip dispozitiv wellness | Husa scaun |
| Tip utilizare | Intern |
| Inaltime | 113 cm |
| Latime | 43 cm |
| Putere | 48 W |
| Numar programe | 5 |
| Garanție | 24 luni |