(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Масажори |
|
| Цвят | Сив |
| Тип задвижване | Вибрации, Затопляне |
| Функции | 5 режима на масаж, Таймер |
| Тип | Електрически |
| Част от тялото | Тяло, Гръб, Врат, Рамена |
| Предимства | Дистанционно управление, Затопляща функция, Миещ се калъф, Намалява болките в мускулите |
| Използване за | Масаж, Вибромасаж |
| Тип уелнес уред | Калъф за стол |
| Тип употреба | Домашна |
| Височина | 70 cm |
| Ширина | 47 cm |
| Дължина | 13 cm |
| Мощност | 18 W |
| Брой програми | 5 |
| Степен скорости | 3 |
| Брой зони за масаж | 4 |
| Гаранция | 24 месеца |