(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Масажори |
|
| Culoare | Gri |
| Tip actionare | Vibrații, Încălzire |
| Functii | 5 режима на масаж, Temporizator |
| Tip | Electric |
| Zona corporala | Corp, Înapoi, Gât, Arme |
| Beneficii | Telecomandă, Затопляща функция, Миещ се калъф, Намалява болките в мускулите |
| Destinat pentru | Masaj, Vibromasaj |
| Tip dispozitiv wellness | Husa scaun |
| Tip utilizare | Intern |
| Inaltime | 70 cm |
| Latime | 47 cm |
| Lungime | 13 cm |
| Putere | 18 W |
| Numar programe | 5 |
| Trepte de viteza | 3 |
| Numar zone masaj | 4 |
| Garanție | 24 luni |