(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Масажори |
|
| Χρώμα | Γκρι |
| Τύπος μονάδας δίσκου | Δονήσεις, Ζέσταμα |
| Λειτουργίες | 5 режима на масаж, Χρονοδιακόπτης |
| Ενα είδος | Ηλεκτρικός |
| Μέρος του σώματος | Σώμα, Αυχένας, Λαιμός, Ώμοι |
| Πλεονεκτήματα | Τηλεχειριστήριο, Затопляща функция, Миещ се калъф, Намалява болките в мускулите |
| Χρησιμοποιήστε για | Μασάζ, Μασάζ δονήσεων |
| Τύπος συσκευής ευεξίας | Θήκη για καρέκλα |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Υψος | 70 cm |
| Πλάτος | 47 cm |
| Μήκος | 13 cm |
| Εξουσία | 18 W |
| Αριθμός προγραμμάτων | 5 |
| Βαθμός ταχύτητας | 3 |
| Αριθμός περιοχών μασάζ | 4 |
| Εγγύηση | 24 μήνες |