- -56,24 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Масажори |
|
| Цвят | Cин |
| Тип задвижване | Вибрации, Затопляне |
| Функции | Затопляне, Масаж, Таймер, Шиацу масаж |
| Тип | Електрически |
| Част от тялото | Гръб, Крака, Бедра, Стъпала, Прасци |
| Предимства | Облекчаване на напрежението в мускулите, Подобрява кръвообращението |
| Тип уелнес уред | Възглавница, Ваничка |
| Тип употреба | Домашна |
| Височина | 18 cm |
| Ширина | 38 cm |
| Дължина | 30 cm |
| Тегло | 2.37 Kg |
| Мощност | 30 W |
| Брой програми | 3 |
| Степен скорости | 3 |
| Гаранция | 24 месеца |