- -56,24 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Масажори |
|
| Χρώμα | Μπλε |
| Τύπος μονάδας δίσκου | Δονήσεις, Ζέσταμα |
| Λειτουργίες | Ζέσταμα, Μασάζ, Χρονοδιακόπτης, Шиацу масаж |
| Ενα είδος | Ηλεκτρικός |
| Μέρος του σώματος | Αυχένας, Πόδια, Μηροί, Σκάλα, Прасци |
| Πλεονεκτήματα | Облекчаване на напрежението в мускулите, Подобрява кръвообращението |
| Τύπος συσκευής ευεξίας | Μαξιλάρι, Μπανιέρα |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Υψος | 18 cm |
| Πλάτος | 38 cm |
| Μήκος | 30 cm |
| Βάρος | 2.37 Kg |
| Εξουσία | 30 W |
| Αριθμός προγραμμάτων | 3 |
| Βαθμός ταχύτητας | 3 |
| Εγγύηση | 24 μήνες |