- -56,24 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Масажори |
|
| Culoare | Albastru |
| Tip actionare | Vibrații, Încălzire |
| Functii | Încălzire, Masaj, Temporizator, Шиацу масаж |
| Tip | Electric |
| Zona corporala | Înapoi, Picioarele, Coapse, Talpi, Прасци |
| Beneficii | Облекчаване на напрежението в мускулите, Подобрява кръвообращението |
| Tip dispozitiv wellness | Perna, Cadita |
| Tip utilizare | Intern |
| Inaltime | 18 cm |
| Latime | 38 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Greutate | 2.37 Kg |
| Putere | 30 W |
| Numar programe | 3 |
| Trepte de viteza | 3 |
| Garanție | 24 luni |