- -25,56 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Масажори |
|
| Цвят | Черен/Оранжев |
| Тип задвижване | Вибрации |
| Функции | Вибромасаж, Ергономичен дизайн, Загряване |
| Тип | Електрически |
| Част от тялото | Тяло, Гръб, Врат, Крака, Бедра, Дупе, Рамена, Ръце, Талия, Стъпала, Прасци, Гръд, Колене, Лакът |
| Използване за | Масаж, Вибромасаж, Терапия |
| Тип уелнес уред | Мини уред |
| Тип употреба | Домашна |
| Височина | 28 cm |
| Ширина | 26 cm |
| Дължина | 10 cm |
| Гаранция | 24 месеца |